Konzultant(ka) pro informační systém Kompas2

Pozice:Konzultant(ka) pro informační systém Kompas2
Lokalita:
  • pracoviště v Třebíči
  • předpokládá se vysílání na pracovní cesty v ČR
Náplň práce:
  • analýzy podnikových procesů u zákazníka a řešení jeho požadavků
  • zpracování implementačních studií
  • příprava a provádění prezentací produktů společnosti
  • školení uživatelů
  • instalace, nastavování a usazování systému do daného prostředí
  • převody dat, návrhy spolupráce s jinými systémy
  • navrhování pracovních postupů
  • tvorba uživatelské dokumentace
  • provozní podpora
  • správa požadavků
Požadujeme: odborné znalosti
  • obecný přehled o informačních systémech
  • obecná znalost podnikových procesů v oblasti řízení lidských zdrojů
  • zkušenosti s prací s podnikovým informačním systémem
  • dobrá orientace v počítačových technologiích
  • rutinní používání běžných kancelářských aplikací (Word, Excel, Outlook, ...)
jazykové znalosti
  • angličtina pasivně
požadovaná praxe
  • 2 roky podnikové praxe nebo praxe v oblasti podnikových informačních systémů
vzdělání
  • VŠ/SŠ
osobnostní předpoklady
  • analytické schopnosti
  • zvládnuté komunikační dovednosti a reprezentativní vystupování
  • schopnost týmové i samostatné práce
  • schopnost improvizace, tvořivost, iniciativa
  • odolnost vůči stresu
další předpoklady
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat
výhody
  • znalost systému Kompas společnosti PC HELP
  • zkušenosti s implementacemi podnikových informačních systémů
  • orientace v problematice databází (MS SQL)
  • zkušenosti s konfigurováním MS Windows
Nabízíme: plat při nástupu
  • 15 až 25 tis. Kč podle vstupního potenciálu uchazeče
plat po zapracování
  • po adaptaci podílové odměňování závislé výhradně na pracovních výsledcích, předpokládaná roční mzda cca 300 až 400 tis. Kč
jiné výhody
  • tvůrčí práce v zavedené společnosti
  • liberální prostředí ve firmě
  • flexibilní pracovní doba, možný částečný home office
  • příležitost pro trvalý osobní růst a vzdělávání

Naši zákazníci
  • Candy
  • Procter & Gamble
  • Draka
  • Motorpal
  • Alpa
  • ČD Cargo
  • Energie pod kontrolou
  • Vltavotýnská teplárenská
  • ČEZ
  • České teplo
  • AZ Pokorný
Nahoru