Konzultant(ka) pro informační systém RŽP

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Náplň práce:

  • provozní podpora uživatelů IS RŽP (Registr živnostenského podnikání)
  • telefonická asistenční služba (helpdesk)
  • evidence a správa uživatelských požadavků

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ s maturitou
  • aktivní přístup k práci, ochotu učit se nové věci
  • zvládnuté komunikační dovednosti
  • spolehlivost, pečlivost, důslednost
  • trpělivost, výdrž, schopnost improvizace
  • analytické myšlení
  • schopnost fungování v uzavřeném pracovním kolektivu
  • nekonfliktní povahu
  • ochotu akceptovat ne zcela standardní pracovní dobu
  • rutinní používání Windows a s tím souvisejících aplikací - IE, FF, Word, Excel, Outlook, …)

Uvítáme:

  • znalost živnostenskoprávní problematiky (živnostenský zákon a související předpisy, fungování živnostenského úřadu, případně aplikace IS RŽP)
  • znalost správního práva
  • orientaci ve správních procesech a fungování státní správy a samosprávy
  • základní orientaci v informačních technologiích

Co můžeme nabídnout:

  • tvůrčí práce v zavedené společnosti
  • liberální prostředí ve firmě
  • flexibilní pracovní doba, možný částečný home office
  • příležitost pro trvalý osobní růst a vzdělávání

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošková

Personalistka