Vývojář(ka) PHP

 • Místo výkonu práce
  Třebíč
 • Druh pracovního úvazku
  Plný úvazek
 • Nástup do zaměstnání
  ihned nebo dohodou

Vývojář(ka)/Programátor(ka) PHP

Kdo jsme a co děláme?

Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Na trhu s informačními technologiemi působíme od roku 1990. Jedním z našich produktů je i E-learning.

Pod produktem E-learning nabízíme v naší společnosti tyto služby:

 • kompletní tvorbu e-learningových portálů pro firemní sféru, školství a veřejnou správu,
 • tvorbu e-learningových kurzů podle aktuální potřeby zákazníků,
 • konzultace a metodickou pomoc při tvorbě e-learningu,
 • hosting e-learningový portálů.

E-learningové portály a kurzy vytváříme na open-source platformě LMS Moodle. Jsme oficiální Moodle partneři pro Českou republiku.

Koho hledáme?

Hledáme středoškoláka nebo vysokoškoláka s IT vzděláním nebo relevantní praxí. Nezavrhneme ani šikovného a talentovaného čerstvého absolventa.

Co očekáváme?

Znalost technologií PHP, případně AJAX a Javascript. Znalost databází. Samozřejmostí je řidičské oprávnění sk. B, občas je nutné zajet k zákazníkovi. Předpokládáme schopnost se učit novým věcem a očekáváme týmového hráče.

Co ještě oceníme?

Praxi ve tvorbě webových stránek. Znalost redakčních systémů. Orientaci v Microsoft serverech nebo distribucích Linux (IIS vs. Apache).

Co Ti za to nabídneme?

Zázemí stabilní, silné IT společnosti s velkým potenciálem přesto s liberálním prostředím. Po adaptaci: podílové odměňování závislé na pracovních výsledcích. Kontinuální profesní vzdělávání.
Umožníme Ti pružnou pracovní dobu, home office. Budeš si moci vybrat ze systému volitelných zaměstnaneckých výhod (stravenky, příspěvky na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, studijní pobyty, rekreaci atd.). K práci Ti poskytneme notebook, firemní mobilní telefon a dobrou kávu.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v přátelském týmu v příjemném pracovním prostředí v novém sídle. Nastoupit můžeš hned nebo dle domluvy.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka