Obchodník/Obchodnice s informačními systémy

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Obchodník/Obchodnice s informačními systémy

Kdo jsme a co děláme?

Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Na trhu s informačními technologiemi působíme od roku 1990. Našim hlavním cílem je dlouhodobě spokojený zákazník. Proto rozšiřujeme obchodní tým a  hledáme novou posilu, která by nám pomohla budovat a rozvíjet obchodní vztahy se zákazníky.

Co budete dělat Vy?

Samostatně vést obchodní agendu. Zodpovídat za prodej svěřených produktů společnosti. Jednat s potenciálními zákazníky. Vytvářet a realizovat prezentace firemních produktů. Připravovat a předkládat obchodní nabídky. Podílet se na vzniku smluvních vztahů se zákazníky.  

Koho hledáme?

Hledáme středoškoláka nebo vysokoškoláka technického nebo ekonomického zaměření, který má zvládnuté komunikační a prezentační dovednosti. Má alespoň minimální zkušenost s prodejem technických produktů, které doprovází realizace služeb. Má znalost procesů a fungování komerčních firem.

Co očekáváme?

Rutinní používání běžných kancelářských aplikací (Word, Excel, Outlook, …). Schopnost improvizace, tvořivost, iniciativu. Pečlivost, důslednost, spolehlivost. Samostatnost, odolnost. Řidičské oprávnění sk. B.

Co ještě oceníme?

Obchodní praxi a orientaci v oblasti IT/IS.

Co Vám za to nabídneme?

Tvůrčí práci v zavedené společnosti. Liberální prostředí ve firmě. Příležitost pro trvalý osobní růst a vzdělávání. Umožníme Vám flexibilní pracovní dobu s možným částečným home office. Budete si moci vybrat ze systému volitelných zaměstnaneckých výhod (příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, rekreaci atd.). Stravenkový paušál.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovní prostředí v novém sídle. Nastoupit můžete hned nebo dle domluvy.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka