Obchodník/Obchodnice IS HELIOS

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Obchodník/Obchodnice IS HELIOS iNuvio

Kdo jsme a co děláme?

Naše oddělení se specializuje na ERP systém HELIOS iNuvio. Obchodujeme, implementujeme, zajišťujeme poimplementační servis, vyvíjíme nadstavbová řešení i specifické úpravy na zakázku pro jednotlivé zákazníky, poskytujeme školení i metodickou podporu. Na HELIOS iNuvio navazujeme i vlastní softwarovou platformou pro B2B a B2C e-shopy, kterou nadále rozvíjíme dle potřeb trhu.

HELIOS iNuvio patří mezi nejrozšířenější podnikové informační systémy pro segment SME neboli malé a střední podniky. PC HELP, a.s. se řadí k významným partnerům zabývajícím se tímto produktem.

Co budete dělat Vy?

Vyhledávat obchodní příležitosti a oslovovat potenciální zákazníky - aktivní prodej informačního systému HELIOS iNuvio. Podílet se na vytváření obchodní strategie, připravovat a předkládat obchodní nabídky, realizovat referenční návštěvy, atd. Vytvářet a realizovat obchodní prezentace firemních SW produktů. Udržovat si neustálý přehled o situaci na trhu s ERP systémy. Pečovat o stávající zákazníky a podílet se na týmové spolupráci s konzultanty, analytiky a programátory.

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme kandidáta/ku, který/á má zkušenosti s obchodováním, a svět informačních technologií a informačních systémů mu/jí není cizí. Nepotřebujeme administrativního pracovníka, ale kolegyni/kolegu s chutí aktivně vyhledávat obchodní příležitosti a zapojovat se do aktivit spojených s propagací produktu na firemních sociálních sítích.

Co očekáváme?

Minimálně středoškolské vzdělání, zvládnuté komunikační a prezentační dovednosti. Alespoň základní zkušenost s prodejem SW nebo technických produktů, které doprovází realizace služeb. Zájem o IT obor. Řidičské oprávnění sk. B.

Důležitá je pro nás týmovost, ale také schopnost samostatného rozhodování. Oceníme iniciativu i schopnost naslouchat. Pečlivost, důslednost a spolehlivost jsou samozřejmostí.

Co ještě oceníme?

Obchodní zkušenosti v oboru informačních systémů. Orientaci v oblasti IT/IS.

Co Vám za to nabídneme?

Tvůrčí práci v zavedené společnosti. Liberální prostředí ve firmě. Příležitost pro trvalý osobní růst a vzdělávání. Umožníme Vám flexibilní pracovní dobu s možným částečným home office. Budete si moci vybrat ze systému volitelných zaměstnaneckých výhod (příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, rekreaci atd.). Stravenkový paušál. Notebook a mobil jsou samozřejmostí.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v přátelském týmu v příjemném pracovním prostředí v moderním sídle. Nastoupit můžete hned nebo dle domluvy.

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Personalistka