Obchodník/Obchodnice IS HELIOS

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Obchodník/Obchodnice IS HELIOS iNuvio

Kdo jsme a co děláme?

HELIOS iNuvio  je podnikový informační systém určený pro řízení firmy jako celku. Jeho dodavatelem je společnost Asseco Solutions, a. s.

Naše společnost PC HELP, a.s., HELIOS iNuvio obchoduje,  implementuje,  zabezpečujeme poimplementační servis, vyvíjí pro jednotlivé zákazníky specifické úpravy, poskytuje školení a metodickou podporu.

Co budete dělat Vy?

Hlavně komunikovat :-)  Ať už během péče o naše stávající zákazníky nebo při vyhledávání nových potenciálních zákazníků - aktivní prodej informačního systému HELIOS iNuvio. Vytvářet a realizovat prezentace firemních produktů. Realizovat referenční návštěvy u zákazníků.  Připravovat a předkládat obchodní nabídky. Podílet se na vzniku smluvních vztahů se zákazníky.  A samozřejmě se budete podílet na týmové spolupráci s našimi konzultanty, analytiky a programátory.

Koho hledáme?

Do našeho týmu hledáme kandidáta/ku, který/á má zkušenosti s obchodováním, a svět informačních technologií a informačních systémů mu/jí není cizí.

Co očekáváme?

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického nebo ekonomického zaměření. Zvládnuté komunikační a prezentační dovednosti. Alespoň minimální zkušenost s prodejem technických produktů, které doprovází realizace služeb. Zájem o IT obor.

Rutinní používání běžných kancelářských aplikací (Word, Excel, Outlook, …). Schopnost improvizace, tvořivost, iniciativu. Pečlivost, důslednost, spolehlivost. Samostatnost, odolnost. Schopnost naslouchat. Řidičské oprávnění sk. B.
 

Co ještě oceníme?

Obchodní zkušenosti ideálně v oboru informačních systémů. Orientaci v oblasti IT/IS.

Co Vám za to nabídneme?

Tvůrčí práci v zavedené společnosti. Liberální prostředí ve firmě. Příležitost pro trvalý osobní růst a vzdělávání. Umožníme Vám flexibilní pracovní dobu s možným částečným home office. Budete si moci vybrat ze systému volitelných zaměstnaneckých výhod (příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, rekreaci atd.). Stravenkový paušál. Notebook a mobil jsou samozřejmostí.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v přátelském týmu v příjemném pracovním prostředí v moderním sídle. Nastoupit můžete hned nebo dle domluvy.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka