Konzultant(ka) účetnictví/mezd pro HELIOS iNuvio

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Konzultant(ka) účetnictví/mezd pro HELIOS iNuvio

Hledáme účetní nebo absolventy SŠ/VS se zaměřením na účetnictví, kteří by na svět informačních systémů chtěli nahlédnout z jiné perspektivy.

Kdo jsme a co děláme?

Jsme dodavatelem ERP systému HELIOS iNuvio, který obchodujeme, implementujeme, zabezpečujeme poimplementační servis, realizujeme specifické úpravy, vyvíjíme oborové řešení Energo a internetový obchod MajorShop, poskytujeme školení, dodáváme potřebný hardware, cloudové služby a technickou podporu.

Každý člen našeho týmu má u nás své místo, respekt kolegů a odpovědnost v rámci své pozice a odbornosti.  Jsme tým lidí všech věkových kategorií, kteří se občas potkávají i mimo kancelář a rádi přivítáme dalšího parťáka.

Co nabízíme?

Zajímavou pracovní výzvu: Přesunete se z klasického účtování a stanete se odborným konzultantem pro naše zákazníky. Příležitost růst a rozvíjet se: Využijete své praktické zkušenosti z účetnictví nebo teoretické znalosti ze školy. Spolupráci s kolegy: Budete poradcem nejen pro naše zákazníky, ale i pro členy našeho týmu, jako jsou obchodníci, konzultanti jiných odvětví a vývojáři.

Co budete dělat?

Poskytovat odborné poradenství a školení zákazníkům v oblasti účetnictví a mezd v systému HELIOS iNuvio. Podílet se na prezentacích HELIOS iNuvio během obchodních jednání a implementacích pro nové zákazníky. Komunikovat s klienty: telefonicky, online i osobně, což občas vyžaduje cestování. Spolupracovat na rozvoji systémů: Spolu s konzultanty a vývojáři budete vytvářet analýzy a navrhovat řešení pro stávající zákazníky.

Co od vás očekáváme?

Minimálně středoškolské vzdělání, praxe v samostatném vedení účetnictví nebo ekonomické vzdělání SŠ/VŠ. Řidičský průkaz skupiny B: Pro občasné cestování. Samostatnost a  zodpovědnost: Schopnost pracovat nezávisle a plnit své úkoly odpovědně. Chuť učit se novým věcem: Chtít se stále zdokonalovat a rozvíjet. Týmového ducha: Umění spolupracovat s ostatními kolegy.

Co ještě oceníme? 

Znalost systému HELIOS iNuvio: I když to není podmínkou, bude to pro vás výhodou. Zkušenosti se mzdami a účetnictvím: Praxi ve zpracování mezd nebo samostatné vedení účetnictví. Zkušenosti z podobné pozice: Práci s jiným (obdobným) informačním systémem.

Co nabízíme?

Různorodou, zajímavou a kreativní práci. Zázemí stabilní, silné IT společnosti s velkým potenciálem přesto s liberálním prostředím.
Možnost pružné pracovní doby, po dohodě home office. Systém volitelných zaměstnaneckých výhod (stravenkový paušál, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, rekreaci atd.).

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v příjemném pracovním prostředí v moderním sídle. Nastoupit můžete ihned nebo dle domluvy.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka