Systémový administrátor

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Systémový administrátor

Kdo jsme a co děláme?

Jsme tým systémové a technické podpory společnosti PC HELP, a.s.

Provádíme správu interní počítačové sítě, instalace software, běžnou údržbu a opravy hardware, včetně návrhů na modernizaci infrastruktury. Spravujeme operační systémy Windows a Linux. Řešíme provozní problémy nejen firemních uživatelů ale i našich zákazníků. Spoluvytváříme a prosazujeme bezpečnostní politiku společnosti.

Koho hledáme?

Hledáme středoškoláka nebo vysokoškoláka s IT vzděláním nebo relevantní praxí. Nezavrhneme ani šikovného a talentovaného čerstvého absolventa zapáleného pro tuto oblast.

Co očekáváme?

Očekáváme znalost OS Windows, ideálně umět nainstalovat server, pracovní stanici, přidat do domény, nastavit DNS, DHCP apod. Znalost Linuxu je výhodou. Orientaci v problematice počítačových sítí - routery, management switche, VPN tunely, VLAN atd. Znalost HW – PC, notebooky, tiskárny. Umět diagnostikovat závadu, opravit ji nebo předat do opravy odbornému servisu.

Znalost angličtiny postačí na úrovni čtení technické dokumentace. Samozřejmostí je řidičské oprávnění sk. B, občas je nutné zajet k zákazníkovi.

Nečekáme, že budete umět všechno. Očekáváme, že budete znát alespoň něco z výše uvedeného a zbytek se pod naším vedením ochotně doučíte.

Co Vám za to nabídneme?

Zázemí stabilní, silné IT společnosti s velkým potenciálem přesto s liberálním prostředím. Příspěvek na stravování. Firemní notebook a mobilní telefon i k soukromému použití. Po adaptaci kontinuální profesní vzdělávání, pružnou pracovní dobu, home office, příspěvek na volnočasové aktivity, studijní pobyty, rekreaci atd.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v přátelském týmu v příjemném pracovním prostředí v novém sídle. Nastoupit můžete hned nebo dle domluvy.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka