Kdo jsme

Jsme česká společnost a na trhu s informačními technologiemi působíme již přes 30 let. Zabýváme se vývojem a implementacemi softwarových produktů. Můžeme tak nabídnout různá sofistikovaná řešení v podstatě pro všechny typy a velikosti firem. Na vývoji a dodávkách SW produktů a služeb se podílí přes 90 našich zaměstnanců.

Naše softwarová řešení nacházejí uplatnění takřka ve všech odvětvích a pomáháme tak moderním způsobem podpořit firemní procesy. Řešení vyvíjíme sami nebo společně s renomovanými partnery. Dále nabízíme softwarové produkty od významných výrobců Asseco Solutions a.s., QI Group a.s. O zákazníky se starají naši IT odborníci s podporou zkušených vývojářských týmů. Dodávaná řešení lze různě integrovat s jinými systémy. Zajišťujeme i cloudové služby či případné dodávky hardware.

Služby pro naše zákazníky nekončí dodáním a nasazením SW řešení. Poskytujeme i následnou IT podporu a pomáháme našim zákazníkům při jejich rozvoji nebo když čelí novým výzvám, které přicházejí postupně v čase. Spokojený zákazník a dlouhodobá spolupráce jsou společným cílem nás všech v PC HELP, a.s.
pchelp-web-FOTO-onas1-web
pchelp-web-FOTO-onas2-web
pchelp-web-FOTO-onas3-web
pchelp-web-FOTO-onas4-web

PC HELP v číslech

 • 400+
  zákazníků
 • 80+
  zaměstnanců
 • 30
  let na trhu
 • 7
  hlavních produktů