Setkání zákazníků Energo 2022 úspěšně proběhlo

  • HELIOS Energo


Setkání jsme pořádali dne 22. 9. 2022 pro zákazníky/uživatele našeho systému bez rozdílu oborového zaměření. Tomu byl tematicky přizpůsoben i program dne. Na své si tak přišli zákazníci ze všech oblastí, ve kterých je systém HELIOS Energo používán a kteří nám věnovali čas a dorazili na Setkání.

energotasov22092022

Na úvod jsme představili agendy, které nacházejí stále širší uplatnění a to zejména v poslední době, tudíž i v našem vývoji dostály určitých inovací, aby se ještě lépe přizpůsobila práce s nimi aktuálním potřebám v oboru  – např. hromadná komunikace s odběrateli nebo automatické importy dat měření. Zákazníky jsme informovali i o některých zcela čerstvých novinkách z vývoje našeho systému Energo, například nový modul Výpovědi smluv, který je již v distribuci, nebo nová generace webového portálu pro zákazníky, s jehož uvolněním do širší distribuce se počítá v první polovině příštího roku 2023.  


12mini

Důležitým tématem pro většinu účastníků byla bezesporu prezentace informující o aktuálních legislativních změnách v energetice a zároveň i krocích, které vývojový tým v této problematice připravuje. Zejména tento bod programu vyvolal na Setkání řadu námětů k diskuzi, což jsme přivítali.

Abychom zákazníkům ukázali i další možnosti, které mohou ve spolupráci s naší společností PC HELP také objednávat a používat, doplnili jsme dopolední prezentace o ukázky z personálního a mzdového systému plusPortal, který rovněž vyvíjí naše společnost a dále jsme seznámili zákazníky i s dalším produktem E-learning pro elektronické vzdělávání. O prezentace se postarali naši kolegové z našich PC HELP produktových týmů plusPortal a E-learning. Program ještě doplnila partnerská společnost SOCOS IT s.r.o. s produktem DOCU-X pro efektivní zpracování a správu dokumentů. 


16miniPo dopoledni nabitém informacemi jsme pro zákazníky připravili samozřejmě i tu oddechovou část, která se již odehrávala v režii mistrů vynikající kuchyně Farmy Tasov. Z lahůdek servírovaných formou bohatého rautu si mohl každý vybrat do sytosti podle svého gusta od grilování až po ryze vegetariánské chuťovky. 

V příjemném prostředí stylové restaurace pak bylo možné pokračovat v dalších diskusích.

Věříme, že to byl příjemně strávený den nejen pro nás, ale i pro všechny zákazníky, kteří za námi přijeli. Už teď se těšíme na další akci, kterou plánujeme opět na příští rok. 

Děkujeme všem, kteří nám zachovávají svou přízeň. 

Tým Energo