PC HELP HELIOS Academy - online kurzy

  • HELIOS iNuvio

Proškolováním různých pracovních úrovní na informační systémy se zabýváme již mnoho let. Pro uživatele IS HELIOS iNuvio jsme vytvořili program PC HELP HELIOS Academy, kde je k dispozici více než 120 školicích videí na různé části IS HELIOS iNuvio. 

Ze zkušeností totiž víme, že někomu stačí vysvětlit postup práce v informačním systému jednou, jinému třeba i desetkrát než si daný proces v systému osvojí.

Navíc, mnohdy zaměstnance brzdí v jeho práci nedostatečná znalost informačního systému, kdy je například nový zaměstnanec "vhozen do vody" bez řádného proškolení. My si takové břímě uvědomujeme, a proto jsme připravili program PC HELP HELIOS Academy s mnoha kurzy, které doplňujeme o další nová videa dle vývoje systému či požadavků zákazníků. 

Každý zaměstnanec (uživatel IS HELIOS iNuvio) si tak zvolí kurz potřebný právě pro jeho pracovní zařazení a navíc si video může projít opakovaně, aby nabyl všechny potřebné znalosti a byl si jistý, že postupům v systému porozuměl. Zároveň to vede k samostatnosti a osobní zodpovědnosti daného zaměstnance, bez zatěžování svých kolegů nebo vedení firmy.  


pc-help-helios-academy-banner


Více se dočtete v článku na našem produktovém webu ZDE.

Tým HELIOS iNuvio 

PC HELP, a.s.