Vítáme vás na nových webových stránkách

  • PC HELP


Naším cílem při této výzvě bylo vytvořit pro vás zcela nový a přehledný web, který v základu představuje námi dodávané softwarové produkty i služby, koresponduje se současnými webovými trendy a dobře si rozumí se všemi prohlížeči.


vitejte2-895x403px


Pokud vás zaujme jakýkoli náš softwarový produkt, ke kterému dostanete i kvalitní služby, náš web vás jednoduše přesune na poptávkový formulář či do kontaktů. Anebo vás navede na naše produktové weby, které se detailně věnují každému softwarovému produktu samostatně a kde najdete kontakty přímo do produktového týmu. 


Věříme, že si zde každý z vás najde cestičku k tomu řešení, které potřebuje právě vaše společnost, a pokud si nejste jisti, naše týmy jsou připraveny se vám věnovat, projít společně s vámi procesem výběru vhodného řešení a zavedením systému do vaší společnosti. 


Pro ty, kteří by v naší společnosti PC HELP, a.s. chtěli pracovat, je zde připravena sekce Kariéra, ve které uvádíme samozřejmě aktuální volné pozice a navíc i popis pracovních rolí v naší společnosti pro ty, kdo se chtějí ucházet o práci u nás, ale v aktuálně vypsaných pozicích nenašli práci, která odpovídá jejich zkušenostem. 


Dlouho jsme přemýšleli, jak vám zde předvést i silné portfolio našich zákazníků, na které jsme hrdi. Ovšem to by byl skutečně velký seznam, protože se staráme o více než 500 zákazníků. Proto jsme tedy šli cestou, kdy v naší sekci Reference můžete vidět výčet několika zákazníků, kteří používají naše řešení. A pokud chcete znát další firmy, které jsou našimi zákazníky, web vás opět navede na produktové weby, kde je referencí mnohem více.


Věříme, že najdete na našem webu vše potřebné a zachováte nám přízeň i v budoucnu.


Tým zaměstnanců PC HELP, a.s.