Zákazník Fränkische zhodnotil práci s námi a v našem systému plusPortal

  • plusPortal

Jaká je zkušenost našeho zákazníka s přechodem ze starých systémů na náš personální a mzdový software plusPortal? Personální ředitel společnosti FRAENKISCHE CZ s.r.o. shrnul přechod na nový systém. 


frankische-logo

Martin Klusáček, personální ředitel společnosti, shrnuje celý proces v článku v časopisu Frenkišák, který společnost vydává pro své zaměstnance:

"Myslím, že můžu s klidným svědomím konstatovat, že přechod ze starých personálních systémů na nový komplexní systém plusPortal se úspěšně podařil… 

Učili jsme se v praxi to, co se teoreticky nikdy naučit nemůžete. Díky obrovskému úsilí všech zúčastněných a díky opravdu skvělé podpoře konzultantů ze společnosti PC HELP, a.s., která je výrobcem programu, se podařilo mzdy zpracovat…"

Nezaznamenal jsem žádné řeči typu: „Co je to zase za blbost. Je to změna k horšímu, proč nás zase něčím takovým otravují. Ne. U všech byla patrná opravdová snaha se docházku rychle naučit a začít ji využívat v praxi. Moc si toho vážím a přeji nám všem dlouhou a úspěšnou spolupráci s personálním a mzdovým systémem plusPortal.“ 

---

Můžeme o našem systému říci mnoho, ukazovat přednosti a na našem produktovém webu www.plusportal.cz představovat různé vychytávky. Snažíme se detailně informovat o výhodách našeho HR systému všem firmám zvažující změnu a hledají vhodný software, který pokryje jejich potřeby v oblasti personalistiky plus třeba i dalších souvisejících oblastí jako jsou služební cesty, stravování zaměstnanců nebo evidence pracovních pomůcek. Ovšem největším potvrzením, že s námi to jde, je hodnocení našich zákazníků, kteří mají zkušenost s přechodem a reálným používáním našeho systému plusPortal. Společnost FRAENKISCHE CZ s.r.o. nám dala svolení, abychom se s vámi o jejich zkušenosti podělili. Celý článek personálního ředitele pana Martina Klusáčka si tedy můžete přečíst ZDE.

Vážíme si spolupráce s každým naším zákazníkem a jsme rádi, když si práci v našem systému užívají. Naším cílem je nejen dodat kvalitní software pro personální a mzdové procesy, ale rovněž zpřehlednit, zjednodušit i částečně zautomatizovat právě takové procesy ve firmách. Věříme, že se nám toto poslání daří naplňovat. Je to velká výzva, protože vývoj v technologiích se řítí závratnou rychlostí neustále kupředu a my se snažíme, aby plusPortal uměl následovat takové změny a neustále se měnící potřeby společností.  


Tým plusPortal

PC HELP, a.s.