Junior programátor(ka)

 • Místo výkonu práce
  Třebíč
 • Druh pracovního úvazku
  Plný úvazek
 • Nástup do zaměstnání
  ihned nebo dohodou

Junior programátor(ka)

Naším cílem je spokojený zákazník a tomuto cíli je podřízen jak vývoj produktů, tak poskytované služby. Snažíme se vycházet vstříc potřebám zákazníka a pomáhat při řešení jeho problémů. Základním rysem firemního klimatu je vzájemná důvěra. Aktivní a tvůrčí přístup k veškerému dění ve firmě je vysoce ceněn. Konstruktivní kritika je všeobecně přijímána jako výraz snahy o zlepšení. Vysoce si vážíme schopností svých zaměstnanců a všestranně podporujeme jejich osobní růst. Usilujeme o to, aby firemní tým byl dlouhodobě co nejstabilnější. Všichni se podílíme na úspěších i neúspěších firmy.

Popis činnosti:

 • Pokud jsou Ti naše cíle a hodnoty blízké a chceš se podílet na jejich naplňování, rádi Tě uvítáme do našich produktových týmů, zaměřených na vývoj různorodých aplikací v těchto oblastech: aplikace a služby pro státní správu, podnikové a personální informační systémy, systémy pro e-commerce.
 • Jde o rozmanitou práci, vyžadující stálé vzdělávání, seznamování se s novými postupy, nápaditý přístup ale také odpovědnost, disciplinovanost a týmovou spolupráci. Při vývoji používáme Visual Basic, ASP.NET, C#, Delphi, Python, PHP, JavaScript (samozřejmě si můžeš vybrat jeden nebo více z nich).

Požadujeme:

 • Programování by Tě mělo bavit, rád by ses měl učit nové věci a být inovativní. Hledáme primárně někoho s vysokou školou, ale ani šikovného člověka se střední školou a zkušeností v oboru nezavrhneme.
 • Nemusíš mít aktivní znalost angličtiny, postačí porozumět technickému textu. Bylo by fajn, mít základní schopnosti návrhu webových aplikací, návrhu nebo úprav datových modelů, případně metodik vývoje.

Nabízíme:

 • Slibujeme, že se nebudeš nudit. Naše týmy sedí pohromadě, v dobré náladě se lépe pracuje. Každý čtvrtek můžeš konverzovat v angličtině.
 • Umožníme Ti flexibilní pracovní dobu, občas i home office, můžeš si vybrat i ze systému zaměstnaneckých výhod, k práci Ti poskytneme notebook, telefon a i něco k občerstvení.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka