Vývojář(ka) Delphi

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Vývojář(ka)/Programátor(ka) Delphi

Kdo jsme a co děláme?

Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Na trhu s informačními technologiemi působíme od roku 1990. Mezi naše aktivity patří také implementace ERP systému HELIOS iNuvio.

HELIOS iNuvio patří mezi nejrozšířenější podnikové informační systémy pro segment SME neboli malé a střední podniky. PC HELP, a.s. se řadí k nejvýznamnějším partnerům zabývajícím se tímto produktem.

HELIOS iNuvio obchodujeme, implementujeme, zabezpečujeme poimplementační servis, realizujeme specifické úpravy, vyvíjíme oborové řešení Energo a internetový obchod MajorShop, poskytujeme školení, dodáváme potřebný hardware a technickou podporu. 

Co budeš dělat Ty?

Analyzovat podnikové procesy dle požadavků zákazníka. Podílet se na návrzích, tvorbě, ladění a testování rozšiřujících funkcionalit systému HELIOS iNuvio. Udržovat a rozvíjet stávající SW. Spolupracovat s konzultanty a poskytovat jim odbornou podporu.

Koho hledáme?

Hledáme středoškoláka nebo vysokoškoláka s IT vzděláním nebo relevantní praxí. Nezavrhneme ani šikovného a talentovaného čerstvého absolventa.

Co očekáváme?

Očekáváme znalost SQL (nejlépe MS SQL). Programování v Delphi by mělo být Tvým denním chlebem, ale může to být i v jiném jazyce vycházejícím z Object Pascal. Znalost angličtiny postačí na úrovni čtení technické dokumentace. Samozřejmostí je řidičské oprávnění sk. B, občas je nutné zajet k zákazníkovi. Předpokládáme schopnost se učit novým věcem a očekáváme týmového hráče.

Co ještě oceníme?

Praxi z implementace, tvorby, popřípadě údržby ERP systémů. Zkušenost s generátory tiskových sestav (Report builder, FastReport, atp…). Komunikativnost.

Co Ti za to nabídneme?

Zde jsme si vypůjčili slova Sira Winstona Churchilla: „Nemohu vám slíbit nic než krev, dřinu, slzy a pot.“ :-)

… krom toho však:

Zázemí stabilní, silné IT společnosti s velkým potenciálem přesto s liberálním prostředím. Po adaptaci: podílové odměňování závislé na pracovních výsledcích. Kontinuální profesní vzdělávání.
Umožníme Ti pružnou pracovní dobu,  home office. Budeš si moci vybrat ze systému volitelných zaměstnaneckých výhod (stravenky, příspěvky na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, studijní pobyty, rekreaci atd.). K práci Ti poskytneme notebook, firemní mobilní telefon a dobrou kávu.

Máme zájem o dlouhodobou spolupráci v přátelském týmu v příjemném pracovním prostředí v novém sídle. Nastoupit můžeš hned nebo dle domluvy.

 

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Martina Kmošek

Personalistka