Vývojář(ka) ASP.NET

  • Místo výkonu práce
    Třebíč
  • Druh pracovního úvazku
    Plný úvazek
  • Nástup do zaměstnání
    ihned nebo dohodou

Vývojář(ka)/Programátor(ka) ASP.NET

Kdo jsme a co děláme?

Jsme ryze českou společností bez účasti zahraničního kapitálu. Na trhu s informačními technologiemi působíme od roku 1990. Zabýváme se vývojem a implementací softwarových aplikací v oblasti lidských zdrojů (např. zpracování mezd, docházky, personální evidence). Jde o webové aplikace v prostředí ASP.NET s databází MS SQL. Více informací najdete na produktovém webu www.plusPortal.cz.

Co budete dělat Vy?

Analyzovat podnikové procesy dle poptávky. Podílet se na návrzích konceptů a řešení nových funkcí, jejich vývoji, ladění, údržbě. Podílet se na aplikací nových technologií a rozvoji vývojových postupů uvnitř týmu se vším, co k tomu patří.

Koho hledáme?

Hledáme šikovné programátory středoškoláky nebo vysokoškoláky, kteří umí navrhnout webovou aplikaci. Samozřejmě v týmu na to nebudete sami a budete se podílet s ostatními na celém projektu.

Co očekáváme?

Programování by Tě mělo především bavit. Očekáváme orientaci v technologiích Microsoft ASP.NET a MS SQL. Znalost angličtiny na úrovni čtení technické dokumentace. Samozřejmostí je řidičské oprávnění sk. B, občas je nutné zajet k zákazníkovi.

Co ještě oceníme?

Znalost metodik vývoje. Praxi z implementace a tvorby aplikací. Pokročilou angličtinu. Tahouna v týmu, který je schopen uskutečnit svou vizi, nezalekne se překážek a klade důraz na vzájemnou toleranci a podporu. Ochotu se dále vzdělávat.

Co Vám za to nabídneme?

Pracovní prostředí v exkluzivních prostorech administrativní budovy v Třebíči. Liberální prostředí středně velké společnosti. Přátelské, nekorporátní prostředí firmy specializující se na zakázkový vývoj. Rozvoj Vašeho potenciálu.

Po adaptaci: odměňování závislé na pracovních výsledcích. Tvůrčí práci a možnost se realizovat. Volnou pracovní dobu, možnost home office. Výběr ze systému volitelných zaměstnaneckých výhod (příspěvek na stravování, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění, příspěvek na volnočasové aktivity, studijní pobyty, rekreaci atd.). Mobilní telefon s tarifem i pro osobní použití.

Zaujala Vás tato pozice?

Dejte nám o sobě vědět, a my se Vám ozveme.

Kontaktujte nás

Martina Kmošek

Personalistka