Aktuálně

Za oddělení HELIOS Orange: dubnová aktualizace

Společnost Asseco Solutions, a.s., výrobce ERP HELIOS Orange, vydá v dubnu jednu z nejzásadnějších a největších aktualizací HELIOS Orange, které jsou plánované na letošní rok 2020. 

Číst více...

Za oddělení HELIOS Energo: Energo ve společnosti Eneka-obchod, s.r.o.

Kvalitní řešení HELIOS Orange / Energo zvolila společnost Eneka-obchod, s.r.o. pro zajištění agend obchodování s elektřinou.

Číst více...

Výběr nového HR informačního systému 3.díl: implementace

vyber-hr-systemu-implementaceCelý proces implementace HR systému je rozhodně vhodné zavčas promyslet. Ideálně již ve fázi stanovení požadavků na nový systém před samotným zahájením jeho výběru.

Číst více...

Za oddělení HELIOS Energo: Nový modul „Dopis Online“

Nový modul Česká pošta "Dopis Online" usnadní a zefektivní firemní elektronickou korespondenci a distribuci korespondence se systémem České pošty.

Číst více...

Výběr nového HR informačního systému 2.díl: výběrové řízení

vyberove-rizeniV rámci druhého dílu seriálu o výběru HR systému vám představíme část, která má zásadní vliv na cenu systému a jeho implementaci. Tou je výběrové řízení. Jeho délka je přímo úměrná délce implementace. Firma, která je efektivní v rozhodování, je velmi často efektivní i v následné realizaci. Prostě ví, co chce, a jde za tím. Zajímá ji výsledek a neztrácí čas nepodstatnými věcmi.

Číst více...

Výběr nového HR informačního systému 1.díl: začínáme

hr-panacciPro ty, co mají před sebou výzvu v podobě hledání nového personálního (HR) systému, jsme přichystali třídílný seriál s praktickými informacemi, které mohou být manuálem pro všechny, kteří investují do této významné změny svůj čas a firemní zdroje a zvažují jak tuto změnu co nejlépe provést. Tzn. jak vybrat konkrétní systém a jak ho ve firmě uvést v úspěšný chod. Představím možné cesty změny, upozorním na jejich úskalí a výhody, naznačím jejich efektivitu.

Číst více...

Náš personální software plusPortal je rozšířen o modul Mzdy

Mzdy je možné zpracovat i na webu v prostředí, jaké využíváme denně v jiných oblastech, např. při správě svých financí v bankách, při nákupech na internetu nebo komunikaci na sociálních sítích.

Číst více...

Za oddělení QI-partner: Získali jsme ocenění QI Silver Partner

Naše společnost PC HELP, a.s. získala titul Silver Partner pro rok 2019. Vyhlášení QI Award společnosti QI GROUP a.s., výrobce informačního systému QI, proběhlo na lednovém workshopu, kde byli vyhlášeni nejaktivnější partneři. Ocenění se uděluje za souhrn aktivit: obchodní výsledky, odbornost a propagace.

Číst více...

Naši zákazníci
 • Candy
 • Procter & Gamble
 • Draka
 • Motorpal
 • Alpa
 • ČD Cargo
 • Energie pod kontrolou
 • Vltavotýnská teplárenská
 • ČEZ
 • České teplo
 • AZ Pokorný
Nahoru